Jazyková škola MAXIMA Nitra a jej história

Naša súkromná jazyková škola v Nitre - Maxima bola založená v roku 2002 a v roku 2003 sa stala registrovaným zariadením Ministerstva školstva SR.

Jazyková škola Maxima Nitra sa nachádza v príjemnom prostredí budovy v centre mesta Nitra na ulici Fraňa Mojtu 14, oproti ZŠ kniežaťa Pribinu.

Maxima - jazyková škola Nitra sa špecializuje na jazykové kurzy angličtiny pre deti, študentov ZŠ, SŠ a VŠ a aj dospelých na Slovensku, jazykové kurzy pre firmy, príprava na pracovné pohovory, individuálne kurzy a tiež kurzy špeciálnej angličtiny /obchodná, hotelová, gastronomická, lekárska.../.

Jazykové kurzy Nitra

Jazykové kurzy sú zamerané hlavne na anglický jazyk. Kurzy anglického jazyka prebiehajú formou skupinovej alebo individuálnej výučby, ktoré prebiehajú v dopoludňajšom alebo popoludňajšom čase.

Skupinová jazyková výučba má podobu mikro-skupiny a kurz berie ohľad na individuálny prístup ku každému jednotlivcovi - študentovi jazykovej školy Maxima Nitra. Kvôli tomu nikdy neprekračujeme limit žiakov v skupine v počte 5.

Náš úspech jazykovej výuky je založený na kvalite, profesionalite a odbornosti lektorov, ponúkame množstvo referencií (na vyžiadanie) a najmä dlhoročné skúsenosti vo výučbe anglického jazyka, ktoré naša Maxima - jazyková škola v Nitre získala v oblasti vzdelávania.